|
商品の詳細:
|
| オペレーションシステム: | タッチスクリーン | 材料: | ラミネートチューブ、アルミチューブ、プラスチックチューブ |
|---|---|---|---|
| 空気圧: | 0.6~0.8MPa | ケース本体材質: | 304 |
| 充填精度: | ±1% | ケース本体形状: | 角型 |
| 重さ: | 1200KG | 制御システム: | PLC |
| ハイライト: | automatic plastic tube filling machine,aluminum tube sealing machine with warranty,high stability soft tube filler |
||
| Production Capacity | 50-75 PC/MIN |
|---|---|
| Filling Volume | 5-350ml |
| Filling Accuracy | ≤±0.5% |
| Tube Length | 50-210mm |
| Tube Diameter | Φ10-Φ50mm |
| Tube Material | Plastic tube, Compound tube |
| Working Pressure | 0.5-0.6MPa |
| Compressed Air Consumption | 1.1m³/min |
| Motor Power | 2.2KW |
| Overall Dimensions | 2500*1200*2400mm |
| Machine Weight | 1200Kg |
コンタクトパーソン: Lena
電話番号: +8618058837682
総合評価
評価のスナップショット
すべての評価の分布は以下の通りですすべてのレビュー